W CZYM JESTEŚMY NAJLEPSI?

PROJEKTUJEMY

OPAKOWANIA

Opakowanie identyfikuje produkt i zapewnia konsumentów, że ich zakup jest właściwy. Wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu projektu opakowania, który przykuwa wzrok oraz umożliwia jego odtwarzanie przez lata.

Sprawdź

TOŻSAMOŚĆ MARKI

Branding to najlepszy sposób na oznaczenie firmy i produktu na rynku. Opracowujemy jasno określone wytyczne dla marki, aby zapewnić jej spójność dla każdego przyszłego zastosowania logo oraz powiązanej palety kolorów.

Sprawdź

FOTOGRAFIA PRODUKTÓW

Profesjonalna fotografia produktów jest najważniejszym czynnikiem, o którym należy pamiętać, gdy zaczynasz sprzedawać produkty lub potrzebujesz świetnego zdjęcia do opakowania.

Sprawdź

3D PACKSHOT

Wizualizacja 3D umożliwia wizualizację i reklamowanie nowego/istniejącego opakowania przed/po produkcji. Tworzymy spójny obraz BEZ NIEDOSKONAŁOŚCI i można go użyć bezpośredniego jako narzędzia marketingowego.

Sprawdź

MATERIAŁY POS

Materiały Point of Sale (POS) są wykorzystywane jako skuteczne narzędzie marketingowe. Przemyślane i odpowiednio prezentowane materiały POS przyciągają uwagę konsumentów i promują markę. Oferujemy NAJBARDZIEJ KREATYWNE rozwiązania dla: woblerów, stoperów, metek, ekspozycji itp.

Sprawdź

SKLEPOWA WIZUALIZACJA

Wizualizacja w punktach sprzedaży pozwala zobaczyć nowe projekty na półce obok konkurencji, zaprezentować wprowadzenie nowego produktu, w tym opakowania gotowe do sprzedaży detalicznej, ekspozycje i inne markowe produkty. Testujemy WIZUALNY WPŁYW Twojego najnowszego projektu w środowisku, w którym zachodzi cały proces, czyli w sklepie.

Co mówią o nas